Zvrhlá.cz Seznamka On hledá ji

Seznamka - On hledá ji

Ať už hledáte vážné seznámení nebo jen povyražení, jste na správném místě. Naše zvrhlá seznamka Vám pomůže najít přesně to, co hledáte. Vkládání inzerátů je samozřejmě zcela zdarma.

Přidat nový inzerát

Oblast

Milenku. kamarádku

27.11.2022, 18:52 Seznamka On hledá ji Středočeský kraj

Schválně jestli se dá i na zvrhlé seznamce najít kamarádka a potencionální milenka... já 38 letý podnikatel z Poděbrad, sportovní postavy.

Odpovědět Detail Upravit

Prznění

26.11.2022, 16:50 Seznamka On hledá ji Praha

Pervezní prznič prdelí poptává pružnou průrvu pro příležitostné prstění, případně propracovanější praktiky. Prsa podmínkou, přítomnost partnera povolena po předchozí promluvě. Piš! :-)

Odpovědět Detail Upravit

Čubku - živé wc

26.11.2022, 08:02 Seznamka On hledá ji Praha

Hledám čubku která mi bude sloužit jako živé wc. Na věku nebo vzhledu nezáleží. Jestli neumíš polykat naučím tě to.

Odpovědět Detail Upravit

Inzerát 5611

22.11.2022, 20:12 Seznamka On hledá ji Praha

Otrok 35 silnější postavy hledá dominantní perverzní zdravotní sestru která by mi často roztahovala můj anál. Odměna je možná, prostory mohu zajistit ale uvítám ordinaci.

Odpovědět Detail Upravit

Močová trubice

22.11.2022, 19:32 Seznamka On hledá ji Praha

cvlZq2om.jpg

Hledám odbornici na roztahování močové trubice - rád bych pravidelně trénoval a zvládnul časem pojmout prst nebo vibrátor. Já 33letý otrok z Prahy se zkušenostmi.

Odpovědět Detail Upravit

Pouze otrokyně

29.10.2022, 00:51 Seznamka On hledá ji Česká Republika

Jsi jen kus masa/díra na šukání/věc jedním slovem majetek. A pro Pána jsi schopná udělat cokoliv, co mu na očích uvidíš? Jsi ochotná vzdát se osobního života, rozhodování, myšlení a každodenních věcí, kdy tě musí Pán kontrolovat a schválit ti byť jen vykonání malé potřeby? Tak přesně tebe hledám k životu 24/7 couro. Jsem dominantní jedinec hledající otrokyni bez "zábran" samozřejmě mám i smlouvu pro případy, kdy dotyčná potřebuje mít v něčem jistotu. Bezpečí, zdraví a určité meze jsou pro mě samozřejmostí úplné extrémy jako (jehly, přehnané násilí, fekál apod.) u mě nečekej. Sháním do osobního vlastnictví otrokyni mezi 22-42lety co to myslí smrtelně vážně a má nejlépe také reálné zkušenosti. Mé výsledky v dotazníku. 100% Degrader, 96% Master, 94% Daddy, 94% Sadist, 94% Brat tamer, 93% Dominant, 91% Owner, 86% Rigger, 69% Ageplayer, 56% Primal (Hunter). Po dočtení bys mi měla hned napsat, ať se můžeme začít poznávat.

Odpovědět Detail Upravit

Podvazpvání cecků

27.10.2022, 10:25 Seznamka On hledá ji Praha

Hledám velké kozy zvyklé na podvazování, mačkání, drcení, fackování a postříkávání.

Odpovědět Detail Upravit

Vystříkávání

2.10.2022, 11:28 Seznamka On hledá ji Praha

Najdu Pražačku na časté nebo pravidelné vystříkávání? Bez ochrany, bez závazků. Já pražák ve středních letech.

Odpovědět Detail Upravit

Vítejte v seznamce Zvrhlá.cz

Tyto stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro plnoleté osoby.

Stiskem tlačítka "souhlasím" potvrzujete, že splňujete veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky a že si budete prohlížet jen obsah, který schvalují zákony země ve které se nacházíte.

Také potvrzujete, že na stránky vstupujete dobrovolně, že vás zde uvedený obsah nijak neuráží ani nepohoršuje, využíváte jej jen pro svoji soukromou potřebu a neumožníte přístup dětí a nezletilých k tomuto obsahu.