Zvrhlá.cz Seznamka On hledá ji Česká Republika

Seznamka - On hledá ji, Česká Republika

Ať už hledáte vážné seznámení nebo jen povyražení, jste na správném místě. Naše zvrhlá seznamka Vám pomůže najít přesně to, co hledáte. Vkládání inzerátů je samozřejmě zcela zdarma.

Přidat nový inzerát

Dominantní studentku

2.12.2022, 20:13 Seznamka On hledá ji Česká Republika

Rád poznám dominantní studentku z Prahy nebo blízkého okolí, která by si při studiích ráda něco přivydělala. Nejde o focení nebo natáčení.

Odpovědět Detail Upravit

Pouze otrokyně

29.10.2022, 00:51 Seznamka On hledá ji Česká Republika

Jsi jen kus masa/díra na šukání/věc jedním slovem majetek. A pro Pána jsi schopná udělat cokoliv, co mu na očích uvidíš? Jsi ochotná vzdát se osobního života, rozhodování, myšlení a každodenních věcí, kdy tě musí Pán kontrolovat a schválit ti byť jen vykonání malé potřeby? Tak přesně tebe hledám k životu 24/7 couro. Jsem dominantní jedinec hledající otrokyni bez "zábran" samozřejmě mám i smlouvu pro případy, kdy dotyčná potřebuje mít v něčem jistotu. Bezpečí, zdraví a určité meze jsou pro mě samozřejmostí úplné extrémy jako (jehly, přehnané násilí, fekál apod.) u mě nečekej. Sháním do osobního vlastnictví otrokyni mezi 22-42lety co to myslí smrtelně vážně a má nejlépe také reálné zkušenosti. Mé výsledky v dotazníku. 100% Degrader, 96% Master, 94% Daddy, 94% Sadist, 94% Brat tamer, 93% Dominant, 91% Owner, 86% Rigger, 69% Ageplayer, 56% Primal (Hunter). Po dočtení bys mi měla hned napsat, ať se můžeme začít poznávat.

Odpovědět Detail Upravit

Vítejte v seznamce Zvrhlá.cz

Tyto stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro plnoleté osoby.

Stiskem tlačítka "souhlasím" potvrzujete, že splňujete veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky a že si budete prohlížet jen obsah, který schvalují zákony země ve které se nacházíte.

Také potvrzujete, že na stránky vstupujete dobrovolně, že vás zde uvedený obsah nijak neuráží ani nepohoršuje, využíváte jej jen pro svoji soukromou potřebu a neumožníte přístup dětí a nezletilých k tomuto obsahu.