Zvrhlá.cz Přidat nový inzerát

Přidat nový inzerát

Než přidáte Váš inzerát, přečtěte si prosím těchto několik jednoduchých pravidel pro publikování inzerátů. Jejich dodržování je ve Vašem vlastním zájmu.
Porušování těchto pravidel nebude tolerováno, autorům inzerátů porušujících pravidla může být trvale odepřen přístup ke stránkám Zvrhlá.cz.

Stručná pravidla pro vkládání inzerátů

  1. Nevkládejte do inzerátů nebo fotek u inzerátů žádné kontaktní údaje. Kontaktní údaje mohou být vloženy pouze v polích, která jsou k tomu určena.
  2. Nespamujte v inzerci, nevkládejte duplicity - inzeráty mají omezenou platnost, po vypršení platnosti můžete inzerát znovu obnovit.
  3. Vkládejte inzeráty do správných kategorií.
  4. Pokud nabízíte například erotické služby, nošené prádlo, produkty svého těla, fotky, videa, pronájem prostor a podobné věci zaměřené na výdělek, zaškrtněte volbu "Inzerát nabízí placené služby / produkty".
  5. Pokud přikládáte k inzerátu fotografii, musí být vaše. Nenahrávejte fotky stažené z internetu. Fotografie nesmí obsahovat kontaktní údaje nebo cenové nabídky.

Podmínek není moc, dodržujte je. Porušování podmínek nebude tolerováno.

Obsah inzerátu
Fotky
Odstranit zvolenou fotku
Odstranit zvolenou fotku
Odstranit zvolenou fotku
Nastavení inzerátu
Vítejte v seznamce Zvrhlá.cz

Tyto stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro plnoleté osoby.

Stiskem tlačítka "souhlasím" potvrzujete, že splňujete veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky a že si budete prohlížet jen obsah, který schvalují zákony země ve které se nacházíte.

Také potvrzujete, že na stránky vstupujete dobrovolně, že vás zde uvedený obsah nijak neuráží ani nepohoršuje, využíváte jej jen pro svoji soukromou potřebu a neumožníte přístup dětí a nezletilých k tomuto obsahu.