Zvrhlá.cz Informace Podmínky použití

Podmínky použití

Vstupem na stránky Zvrhlá.cz vyjadřujete svůj souhlas s následujícímí smluvními podmínkami.

Stručná pravidla pro vkládání inzerátů a chování na stránkách

 1. Nevkládejte do inzerátů nebo fotek u inzerátů žádné kontaktní údaje. Kontaktní údaje mohou být vloženy pouze v polích, která jsou k tomu určena.
 2. Nespamujte v inzerci, nevkládejte duplicity - inzeráty mají omezenou platnost, po vypršení platnosti můžete inzerát znovu obnovit.
 3. Chovejte se slušně.
 4. Vkládejte inzeráty do správných kategorií.
 5. Pokud nabízíte například erotické služby, nošené prádlo, produkty svého těla, fotky, videa, pronájem prostor a podobné věci zaměřené na výdělek, zaškrtněte volbu "Inzerát nabízí placené služby / produkty".
 6. Pokud přikládáte k inzerátu fotografii, musí být vaše. Nenahrávejte fotky stažené z internetu. Fotografie nesmí obsahovat kontaktní údaje nebo cenové nabídky.

Podmínek není moc, dodržujte je. Porušování podmínek nebude tolerováno.

Všeobecné podmínky

 1. Seznamka a bazar na serveru Zvrhlá.cz je určena k inzerci erotického, BDSM a fetiš zaměření.
 2. Stránky Zvrhlá.cz mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let.
 3. Používáním stránek Zvrhlá.cz potvrzujete, že splňujete veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky, že stránky používáte jen v soukromí pro svoji osobní potřebu, že sexuálně orientované materiály zde obsažené vás neurážejí, nepohoršují a že na uvedené stránky vstupujete dobrovolně.
 4. Používáním stránek Zvrhlá.cz souhlasíte s tím, že neumožníte přístup ke zde vystaveným materiálům osobám mladším osmnácti let.
 5. Veškeré obrazové a textové materiály obsažené na těchto stránkách jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření části obsahu těchto stránek bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je zakázáno.
 6. Každý uživatel může vložit libovolný počet inzerátů. Vložení inzerátu je zdarma.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní nebo podobné inzeráty.
 8. Zodpovědnost za nezávadnost obsahu nese výhradně jeho autor.
 9. Při zveřejnění obsahu poskytujete provozovateli stránek Zvrhlá.cz výhradní, časově neomezenou licenci k publikaci tohoto obsahu. Licence je bezplatná a geograficky neomezená.
 10. Nadpis ani text inzerátu nesmí obsahovat žádné kontaktní údaje nebo webové adresy, kontaktní údaje smí být vyplněny pouze v příslušných polích.
 11. Je povoleno inzerovat erotické služby. U inzerátů nabízejících erotické služby musí být označena volba "Inzerát nabízí placené služby / produkty". Takto musejí být i inzeráty v bazaru nabízející např. používané prádlo, pronájmy a obecně inzeráty zaměřené na výdělek. Firemní inzeráty sloužící k prodeji zboží jsou zakázány.
 12. K inzerátu je možné přiložit fotografie. Fotografie nesmí obsahovat žádné kontaktní údaje nebo webové adresy. Autorská práva k fotografiím publikovaným na stránkách Zvrhlá.cz musí být majetkem zadavatele inzerátu.
 13. Zadavatel inzerátu potvrzením podmínek prohlašuje, že údaje v inzerátu jsou pravdivé a je uživatelem či vlastníkem jím uvedených telefonních čísel či adres elektronické pošty.
 14. Zadavatel inzerátu má právo inzerát kdykoliv změnit nebo smazat.
 15. Následující funkce stárnek Zvrhlá.cz mohou být zpoplatněny: Topování inzerátů, VIP inzeráty, VIP pozice inzerátů. Zpoplatněné služby jsou vždy jasně označené a doplněné aktuálním ceníkem.
 16. Provozovatel stránek Zvrhlá.cz může kdykoliv kterýkoliv inzerát, včetně inzerátů k nimž byly objednány placené služby, upravit nebo smazat. Konečné rozhodnutí o zveřejnění nebo nezveřejnění inzerátu je výhradně na provozovateli.
 17. Provozovatel stránek Zvrhlá.cz může zabránit použití vybraných e-mailových adres a telefonních čísel pro publikování inzerátů nebo pro odeslání odpovědi na inzerát.
 18. Při opakovaném porušování podmínek použití stránek Zvrhlá.cz může provozovatel uživateli odepřít přístup ke stránkám a to i trvale.
 19. Veškerá aktivita uživatelů na stránkách Zvrhlá.cz je z důvodů bezpečnosti monitorována a archivována.
 20. Dohody, smlouvy a jiné právní vztahy vzniklé mezi koncovým uživatelem a provozovatelem na základě vstupu uživatele na stránky Zvrhlá.cz se řídí platným právním řádem České republiky, a to v době vzniku této smlouvy nebo jiného právního vztahu.
 21. Provozovatel stránek Zvrhlá.cz může smluvní podmínky kdykoliv změnit, změny jsou platné v okamžiku zveřejnění.
 22. Odsouhlasením těchto smluvních podmínek souhlasíte se způsobem zpracování a ochranou vašich osobních údajů, který je uveden na stránce Ochrana soukromí.
Vítejte v seznamce Zvrhlá.cz

Tyto stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro plnoleté osoby.

Stiskem tlačítka "souhlasím" potvrzujete, že splňujete veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky a že si budete prohlížet jen obsah, který schvalují zákony země ve které se nacházíte.

Také potvrzujete, že na stránky vstupujete dobrovolně, že vás zde uvedený obsah nijak neuráží ani nepohoršuje, využíváte jej jen pro svoji soukromou potřebu a neumožníte přístup dětí a nezletilých k tomuto obsahu.