Zvrhlá.cz Informace Ochrana soukromí

Ochrana soukromí

Vstupem na stránky Zvrhlá.cz vyjadřujete svůj souhlas s následujícímí zásadami ochrany a zpracování osobních údajů.

Ochrana a zpracování osobních údajů

  1. Veškeré údaje, které na serveru zadáváte, zadáváte dobrovolně a tyto údaje máte možnost kdykoliv smazat. Vaše údaje nikdy neposkytujeme třetím osobám.
  2. Na emailové adresy, které jste nám poskytli, nikdy nezasíláme žádná reklamní sdělení.
  3. Doporučujeme stránky Zvrhlá používat v režimu anonymního procházení - tento režim podporují všechny moderní prohlížeče. V prohlížeči pak nezůstanou uloženy žádné informace zadané do formulářů nebo cookies.
  4. Z důvodů bezpečnosti je aktivita uživatelů na stránkách Zvrhlá.cz monitorována a archivována. To se týká zejména IP adres uživatelů, kteří stránky Zvrhlá.cz používají.
  5. Na stránkách Zvrhlá.cz se nachází kód pro webovou analytiku od společnosti Google, která shromažduje některé údaje v souladu se svými zásadami ochrany osobních údajů.
  6. Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí, zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.
Vítejte v seznamce Zvrhlá.cz

Tyto stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro plnoleté osoby.

Stiskem tlačítka "souhlasím" potvrzujete, že splňujete veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky a že si budete prohlížet jen obsah, který schvalují zákony země ve které se nacházíte.

Také potvrzujete, že na stránky vstupujete dobrovolně, že vás zde uvedený obsah nijak neuráží ani nepohoršuje, využíváte jej jen pro svoji soukromou potřebu a neumožníte přístup dětí a nezletilých k tomuto obsahu.