Zvrhlá.cz Informace Časté dotazy

Časté dotazy

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy a nejvíce řešené problémy.

Nechci vidět inzeráty nabízející erotické služby

Každý uživatel má možnost inzeráty nabízející placené služby skrýt. Nad seznamem inzerátů stačí zakliknout volbu "Nezobrazovat inzeráty nabízející placené služby" a placené inzeráty se vám již nebudou zobrazovat. TOto nastavení neplatí pro inzeráty na VIP pozicích, ty se zobrazují vždy.


Někdo zneužil mé kontaktní údaje

Pokud došlo ke zněuživí vašich kontaktních údajů, můžete tento problém vyřešit několika způsoby:

  1. Nahlaste zneužití e-mailové adresy
    V e-mailu, který přišel neprodleně po vložení inzerátu pomocí vaší e-mailové adresy je odkaz, s jehož pomocí můžete ohlásit zneužité e-mailové adresy. Pokud tento odkaz otevřete v prohlížeči, bude inzerát okamžitě smazán a bude uložen záznam o tom, že došlo ke zneužití e-mailové adresy.
  2. Upravte inzerát v administraci
    V e-mailu, který přišel neprodleně po vložení inzerátu pomocí vaší e-mailové adresy jsou uvedeny přihlašovací údaje, s jejichž pomocí se mžete přihlásit k administraci inzerátu. Zde můžete inzerát libovolně upravit, smazat nebo opět nahlásit zneužití e-mailové adresy.
  3. Napište nám
    Nemůžete se přihlásit k administraci inzerátu a inzerát přitom obsahuje vaše kontaktní údaje? Napište nám na adresu [email protected] a my se pokusíme problém vyřešit co nejdříve to bude možné.

Přišla mi obtěžující odpověď na můj inzerát

Odpovědi na inzeráty bývají bohužel často vulgární, obtěžující nebo nabízejí placené služby, které jste nehledali - i na to však pamatujeme. Pokud vám taková odpověď přišla, jednoduše v seznamu odpovědí v administraci inzerátu označte odpověď jako spam. Jakmile se takovýchto hlášení nasbírá dostatečné množství, autor odpovědi už nebude moci dále odpovídat na žádné inzeráty na stránkách.


Nemám heslo ke svému inzerátu

Podařilo se vám smazat e-mail, který vám byl zaslán po přidání inzerátu a teď nemáte k inzerátu heslo? Můžete si nechat poslat heslo znovu.


Můžu nějak zvýhodnit svůj inzerát?

Zatím ne, ale usilovně na tom pracujeme :-)

Vítejte v seznamce Zvrhlá.cz

Tyto stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrazové nebo slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro plnoleté osoby.

Stiskem tlačítka "souhlasím" potvrzujete, že splňujete veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky a že si budete prohlížet jen obsah, který schvalují zákony země ve které se nacházíte.

Také potvrzujete, že na stránky vstupujete dobrovolně, že vás zde uvedený obsah nijak neuráží ani nepohoršuje, využíváte jej jen pro svoji soukromou potřebu a neumožníte přístup dětí a nezletilých k tomuto obsahu.